הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו חפץ לב בפייסבוק

יהודה חפץ
מדריך טיולים ומייסד החברה
יהודה בא לתחום מאהבה רבה, ומרצון להעניק חוויות מרגשות ומפעימות לאנשים רבים ככל שיוכל. בהתאם לכך, בנה שיטת טיולים ייחודית, המשלבת את יתרונות הטיול המאורגן ביתרונות הטיול הפרטי...קראו בהרחבה


דף הבית >> גיאורגיה (גרוזיה) >> גיאורגיה- הטיול המקיף
 
גיאורגיה - הטיול המקיף - 7 ימים 7 לילות


אופי הטיול: מאוד נינוח, מתאים לכל גיל, אינו קשה , חוויה עצומה

מסלול הטיול:

 
*יום 1: טיסה מת"א לטביליסי, בירת גרוזיה. הגעה למלון בלילה.
 
*יום 2: את היום נבלה  בעיר היפה והצבעונית טיבליסי.
סיור בטביליסי השוכנת בשתי גדותיו של הנהרMtkvari.נבקר ברחובותיה של העירהעתיקה, בבית הכנסת המרכזי, בכנסיית Metekhi היושבת על במת הסלע מעל הנהר, נגיע אלכנסייתSioni הקרויה על שמו של הר ציון בירושלים, נעלה לתצפית מרהיבה על העיר ונכיראת מבצר העיר העתיק מהמאה ה-4Narikala Fortress.נצעד בשדרתRustaveli המפוארתונטייל בשווקים של העיר לינה בטיבלסי.
למעוניינים- טבילה במרחצאות המים החמים.
 
*יום 3: טיול נהדר ל-kakheti province. ביקור במנזרי דיוויד גראצ'ה הממוקם 75 ק"מ דרומית מזרחית לטביליסי. המשך לעירה הציורית סגנגי. חזרה למלון בטביליסי.
 
*יום 4: נסיעה לבוקראיני המוקפת הרים. בדרך נעצור בעיר גורי מקום הולדתו של סטאלין,נבקר במוזיאון על שמו, נמשיך בנסיעה לעיר המערות uplistsikheמהמאה - 6 לפני הספירה.  בדרך לבוקריאני  נעצור בפארק בורג'ומי הידוע בזכות המים המינרלים שבו. הגעה למלון. לאחר התארגנות נצא לטיול קל באזור כפרי יפה בו שוכן המלון. לינה בוקראיני.
 
*יום 5 לאחר ארוחת בוקר נצא לוורדזיה-
נמשיך את הטיול בנסיעה לכיוון הגבול עםטורקיה אל אחד האתרים המרתקים והחשובים של גיאורגיה –עיר המערות העתיקה החצובה בסלע– Vardzia זהו קומפלקס יוצא דופן המונה למעלה מ - 3000 מערות חצובות בסלע מתקופתשלטונה של המלכה תמר האגדית. בכנסייה של וורדזיה נצפה בפרסקאות עתיקות וביניהןבפרסקו של המלכה תמר הנערצת ואביה, המלך גאורגי השלישי. בדרך נעבור במבצרהעתיק Khertsvisi ובעיירתAkhaltskhikhe שהייתה בעבר מקום מושבם של יהודים רבים.ללינה נחזור אלבוקריאני.
 
*יום 6: נצא צפונה אל רכס הרי הקווקאז הגבוה. נחצה את מעבר ההריםRikoti ונמשיךבדרך הצבאית הגאורגית המפורסמת, נבקר במבצר העתיקAnanuri הבנוי על גדותיו של מאגרהמייםJinvali וניהנה מהנוף הנדיר ביופיו הנשקף מהמבצר. נטפס לאורך הדרך הצבאיתהיפה שנסללה ע"י צבא האימפריה הרוסית במאה ה-18 בדרכנו אל הכפר Gudauri - אתר נופשוסקי המפורסם בגאורגיה והינו היישוב הגבוה ביותר על הדרך הצבאית הגיאורגית הניצבבגובה של כ-2200 מ'. יום שכולו נופים עוצרי נשימה, כפרים ציוריים, אוויראלפיני. נחתום בארוחת ערב ולינה במלון בגודאורי.
 
*יום 7: נסיעה לkazbegi-, אזור טיול מרהיב ביופיו. עליה בג'יפים לכנסיית gergeti sameba, הממוקמת בראש גבעה. בדרך לכנסייה נחזה ביופיים של ההרים, כולל הר קזבק, שגובהו כ-5047 מטר. למעוניינים- עליה ברגל לכנסייה (בערך שעתיים). לינה במלון בגודאורי/ טביליסי
 
*יום 8: טיסה חזרה לישראל.  

גודל קבוצה: 20-26 איש
מחיר לנוסע: 1650 דולר
תוספת לבודד בחדר: 210 דולר
המחיר כולל: -טיסות בינלאומיות + מיסי שדות תעופה + העברות
-לינה בבתי מלון בדרגת תיירות
-7 ארוחות בוקר, 6 ארוחות ערב
-אוטובוס תיירים / מיניבוס/ רכב לפי גודל הקבוצה, ממוזג
-מדריך ישראלי
-מדריך מקומי דובר אנגלית
-כניסות לאתרים
-1 בקבוק מים חופשי ביום
-טיפים לנותני השירותים המקומיים
-ג'יפ לעליה למנזר בקווקז (אם התנאים מאפשרים)
 
המחיר אינו כולל: -ביטוח אישי רפואי ומטען
-הוצאות אישיות
-טיפ למדריך הישראלי 
 
תאריכי טיול: אוגוסט 2019, ואחכ מאי 2020
הערות:

*ייתכנו שינויים קלים בתוכנית (לפי ראות המדריך והתנאים בשטח)

*ייתכן שינוי מסויים במחיר הטיול, במידה ויעלה מחיר הדלק, מיסי נמל, דולר נמוך, קבוצה הקטנה מ 20 איש. 

 

 


יהודה חפץ   |   טל: 04-6677491   |   נייד: 054-7202117  052-3864248   |   דוא"ל: yehuda@hefez-lev.co.il
טיולים למזרח הרחוק  |  טיולים למזרח אירופה  |  טיולים לקווקז  |  מדריך טיולים מקצועי  |  טיולים לקבוצות
 
לייבסיטי - בניית אתרים