הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו חפץ לב בפייסבוק

יהודה חפץ
מדריך טיולים ומייסד החברה
יהודה בא לתחום מאהבה רבה, ומרצון להעניק חוויות מרגשות ומפעימות לאנשים רבים ככל שיוכל. בהתאם לכך, בנה שיטת טיולים ייחודית, המשלבת את יתרונות הטיול המאורגן ביתרונות הטיול הפרטי...קראו בהרחבה


דף הבית >> גיאורגיה (גרוזיה) >> גיאורגיה - ג'יפים
 
גיאורגיה - ג'יפים

בגיאורגיה נפגשים המים החמים של הים השחור עם קרחוני העד, והפסגות מכוסות השלג של הרי הקווקז עם השטיח הירוק של מורדות ההרים, המדבר והעמקים הפוריים.
מסע ג'יפים בהרי הקווקז ובפאתי המדבר הגרוזיני הוא מסע בזמן לכפרים מרוחקים ונידחים, אוכלוסייה מסורתית ומסבירת פנים, ערים עתיקות, מבצרים נישאים, דרכים חבויות, יין משובח ושמפניה, תושבי קבע לצד נוודים, אנשי הרים לצד אנשי מדבר ונופים עוצרי נשימה.

 

מסלול הטיול:
 
יום 1: טיסה מת"א לטביליסי. העברה למלון.  טיסה בסביבות 23:00
 
יום 2: נתארגן עם הג'יפים וניסע דרך העיר התעשייתיתRustavi, הממוקמת כ-30 ק"מ מזרחית לטביליסי אל ארץ המנזרים על גבול אזרבייג'אן – מדבר דוד גרז'ה. אזור זה יושב בעבר על-ידי אוכלוסיה נוצרית אדוקה. נבקר ב-Lavra ובמנזרים של ג'ון בפטיסט.נמשיך בנסיעה צפונה, דרך גומבורי, אל טלבי, שם נעביר את הלילה. 180 ק"מ.
 
יום 3: נצא לכיוון אקמטה, נסיעה של 45 ק"מ בהרים המיוערים. נמשיך ונעלה על הכביש המהיר, "הדרך הצבאית", ונערוך הפסקה באנא-נורי- קומפלקס ארכיאולוגי מהמאות ה- 16 וה- 17, בו נבקר במבצר- מנזר יפיפה ונשקיף על הנוף ומאגר המים. נמשיך בנסיעה בדרך הצבאית אל עיירת הסקי גודאורי, בה נלון. 
 
יום 4: בבוקר  נמשיך בדרך הצבאית, נעצור לתצפית במרפסת אחוות העמים, נחצה את קו פרשת המים בגובה 2395 מטר ונרד לעבר הקאזבקי בין כפרים ציוריים בעמק דריאלי. נעכלה בדרך מפותלת לכנסיית סאמבה בגובה של 2200 מטר. נסע לכיוון העיירה ג'ותה אשר נמצאת בקצה עמק סנו. לינה בגודאורי
 
יום 5: עם עלות השחר נצא מקזבקי על "הדרך הצבאית", נקודת העצירה הבאה תהיה עיר המערות הנודעת- אופליציחה. משם נמשיך לגורי, עיר הולדתו של סטאלין, בה נבקר במוזיאון על שמו.  משם נצא לכיוון עיירת הנופש באקוריאני אשר נמצאת בגובה של 1680 מטר בהרים. לינה בבאקוריאני.
 
יום 6: אחרי ארוחת הבוקר ניסע במעלה ההר לעבר אגם טאבצחורי, ונבקר באחד הכפרים של הפליטים הארמניים. נמשיך לורדזיה- עיר מערות אשר נבנתה ב- 1186-9 ע"י תמרה- מלכת גיאורגיה המפורסמת.לאחר הסיור במערות נמשיך ללינת לילה בעיר המחוז אחלציחה. 
  
יום 7: נתחיל את נסיעתנו חזרה לטביליסי , תוך נסיעה באזורי טבע ונוף. נחלוף ליד אגם פארווני- האגם הגדול בגאורגיה. בשעות אחר הצהריים נגיע לטיביליסי. לאחר כניסה למלון והחזרת הג'יפים נצא לארוחת ערב במסעדה גאורגית אותנטית.
 
יום 8: נצא ליום טיול רגלי באתריה החשובים של טביליסי. נצעד לאורך מבניה העתיקים וגגותיה האדומים: מצודת נריקאלה, הכנסיות המרשימות, שדרות רוסטוולי, בית הכנסת המקומי, העיר העתיקה, השוק המסורתי ועוד. אחרה"צ נערוך תצפית מרהיבה על נופי העיר.
בערב- העברה לשדה התעופה בטביליסי וטיסה חזרה לת"א. נחיתה בארץ בסביבות 22:00.
 

גודל קבוצה: 16-25 איש
מחיר לנוסע: 1760 $
תוספת לבודד בחדר: 210 $
המחיר כולל: -טיסות בינלאומיות + מיסי נמל + העברות
-לינה בבתי מלון דרגת תיירות ובבית הארחה משפחתי
- ג'יפ 4 על 4 ל-6 ימים לנהיגה עצמית + ביטוח לג'יפ + דלק
-רכב חרום עם מכונאי שטח וחלקי חילוף
-7 ארוחות בוקר, 6 ארוחות ערב, ציוד לפקניק בדרך
-אוטובוס תיירים ממוזג מ/ל שדה התעופה בטביליסי
-מדריך ישראלי
-מדריך מקומי דובר אנגלית
-כניסות לאתרים לפי מה שמצוין
-1 בקבוק מים חופשי ביום
-טיפים לנותני השירותים המקומיים
 
המחיר אינו כולל: -ביטוח אישי רפואי ומטען
-הוצאות אישיות
-טיפ  למדריך הישראלי

 
תאריכי טיול: 1-8.9.2019
הערות:
  • יתכן שינוי מסוים במסלול במקרה של מזג אויר או דרכים/ כבישים סגורים מכל סיבה.
  • ייתכן שינוי במחיר במקרה של התיקרות הדלק, מיסי נמל , ירידת הדולר או קבוצה קטנה מ- 16 איש.
 


יהודה חפץ   |   טל: 04-6677491   |   נייד: 054-7202117  052-3864248   |   דוא"ל: yehuda@hefez-lev.co.il
טיולים למזרח הרחוק  |  טיולים למזרח אירופה  |  טיולים לקווקז  |  מדריך טיולים מקצועי  |  טיולים לקבוצות
 
לייבסיטי - בניית אתרים